Donatas Montvydas pristato šokių aikšteles užkariausiantį hitą “Man patinka”

Muzika , Naujienos

Donatas Montvydas pristato šokių aikšteles užkariausiantį hitą “Man patinka”

Donatas Montvydas pristato gerbėjų ilgai lauktą dainą “Man patinka”. Ši daina buvo atlikta dar praėjusiais metais atlikėjo koncertiniame ture ir, ji sulaukė ypatingo dėmesio bei palaikymo žiūrovų tarpe, tačiau oficialiai ji nebuvo išleista.

“Šokių muzika mano karjeroje užėmė labai didelę dalį, esu pasiilgęs šokių aikštelės, o tai skatina kurti tokią muziką. Norėjau išleisti dainą, kuri sulauktų dėmesio ir iš šokėjų bendruomenės. Todėl prodiusuojant šitą dainą didelį dėmesį skyriau “beat’o” paieškom, nes šokių muzikoje visas “groove’as” eina iš jo” – pasakoja Donatas.

Dainininkas sako, kad MAN PATINKA yra šokių aikštelei skirtas hitas. Jis provokuoja judėti, atsipalaiduoti ir pamiršti ką apie tave galvoja kiti. Daina yra apie tai, kai tu pasikliauji savo jausmais, o ne aplinka, kuri tave supa. Šokių muzika visuomet yra apie judesio ir saviraiškos laisvę.

Šiuo metu Donatas koncertus ir filmavimus projekte “Lietuvos balsas” bei “Lietuvos balsas. Vaikai” derina su darbu studijoje ir nežada sustoti leisti dainas. “Esu prikaupęs tiek dainų, jog užteks ateinantiems porai metų” – šypsosi atlikėjas.

Šią dainą Donatas Montvydas atliks ir rugpjūčio 26 d. susirinkusiems žiūrovams,  “Vasaros terasoje” Vilniuje. Donatas pažada, – “tai bus triukšmingiausias ir labiausiai nurautas šios vasaros vakarėlis kartu su draugais ir fanais, taip kaip iš tikrųjų MAN PATINKA”.

Spauskite nuorodą ir išgirskite naujausią Donato Montvydo dainą bei vaizdo klipą:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

%d bloggers like this: