Grojaraštis: Aplink pasaulį

Naujienos

Grojaraštis: Aplink pasaulį

Gal atėjo metas atostogoms? Pulsas kviečia tave leistis į kelionę aplink pasaulį! Tavęs laukia net
27-ios istorijos apie nuostabiausius pasaulyje kampelius ir melodijos, kurios tikrai nukels į nostalgiškąjį Niujorką, pašėlusią Kaliforniją, gražiuosius Majamio paplūdimius, aistringąją Havaną, lietingąjį Londoną ar net Stokholmą… Juk tiek nuostabių dainų buvo sukurta būtent apie šiuos miestus ir šalis, tad nepamiršk bilietų ir skrendam!

 

 

 

 

 

GROJARAŠTIS spausti čia

 

 

 

 

 

 

Welcome to New York

Niujorko miestas visada vaidino didelį vaidmenį atlikėjos Taylor Swift gyvenime, ji ilgai svajojo kada nors čia gyventi ir ilgainiui tai įgyvendino. Pasak jaunosios atlikėjos, Niujorkas yra jos įkvėpimo šaltinis, pulsuojantis energija: „Aš persikėliau į Niujorką trykšdama optimizmu ir tikėdama, kad tai  – nesibaigiančių galimybių vieta, manau, kad šioje dainoje klausytojai gali tai pajusti“.

 

Africa

Grupės Toto daina pasakoja istoriją apie Afrikoje besilankantį vyrą, kuriam reikia apsispręsti, ar pasilikti pamiltoje žemėje, ar išvykti kartu su jį atsekusia mergina. David Paich, kuris ir parašė tekstą šiam hitui, teigė, kad idėja parašyti apie žemyną, kuriame jis niekada nebuvo lankęsis, kilo pamačius dokumentinį filmą apie Afrikos žmonių sunkumus.

 

Barcelona

Kartą operos primadona Montserrat Caballe pasiūlė Freddie Mercury parašyti dainą apie gimtąjį miestą. Iš to gimusi Barcelona turėjo tapti 1992-ųjų Olimpinių žaidinių Ispanijoje himnu, tačiau dėl netikėtos Freddie Mercury mirties 1991-aisiais, renginio organizatoriai pasirinko kitą dainą, nors vėliau Barcelona ne kartą skambėjo atidarymų ceremonijose.

Tags:
  • Parašykite komentarą

    El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

    %d bloggers like this: