Grojaraštis: Sapnų gaudyklė

Naujienos

Grojaraštis: Sapnų gaudyklė

Posted On2018 liepos 19 0

Kartais juk taip sunku užmigti… Pulsui ramiai miegoti visada padeda muzika, tad dalinamės grojaraščiu, kuriame gausu melancholišku, šiek tiek supuojančių melodijų, priversiančių net ir didžiausią kietuolį miegoti lyg kūdikį!

 

 

 

GROJARAŠTIS spausti čia

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Kodaline – All I Want

Šią dainą įkvėpė vieno grupės nario patirta išdavystė, kai mylima mergina po atostogų grįžo į parankę įsikibusi kitam vaikinui. Tad dainos žodžiai, kaip teigė pats Stephen, yra visiškai autobiografiški. Išsiskyrimą su mergina dainos autorius išgyveno itin skaudžiai, tačiau laikas, rodos, išgydo žaizdas, o tikėjimą, kad viskas išsispręs, girdime ir dainoje, kurioje žadama, kad „Aš dar ką nors surasiu…“.

 

Coldplay – Everglow

Pasak grupės vokalisto Chris Martin, šią dainą įkvėpė susitikimas su bangletininku, besidžiaugiančiu tuo, ką daro. Chris susižavėjo, kaip atsitiktinai sutiktas žmogus bandė apibūdinti jį apėmusį jausmą, todėl nusprendė parašyti apie tai dainą. Everglow – tai daina apie nostalgišką džiaugsmą, kuris išlieka, kai kas nors nuostabaus gyvenime pasibaigia arba, kai pasaulį palieka mylimas žmogus, tačiau prisiminimai apie kartu praleistą laiką – neišblėsta.

 

 Gnash, Olivia O’Brien – i hate u, i love u
Ši daina apibūdina ilgesį, kurį jaučia išsiskyrusios poros. Pats atlikėjas Gnash teigia, kad, nors anksčiau jam teko išsiskirti su merginomis, tačiau tik prieš parašydamas šią dainą pirmą kartą pajuto, ką tai reiškia, kai žinai, kad mylimosios susigrąžinti nebegalėsi ir belieka tik jos ilgėtis.
Tags:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

%d bloggers like this: