Laiko mašina arba #throwbackthursday

Naujienos

Laiko mašina arba #throwbackthursday

Kol žmonės stebisi sparčiai kuriamomis kompiuterių galimybėmis, o kompanijos Atari išleistas kompiuterinis žaidimas „Pong“ sparčiai kyla komercinės sėkmės laiptais, muzikos pasaulyje karaliauja John Lennon ir Yoko Ono. Ši power couple veda laidas, lankosi apdovanojimų ceremonijose ir pasirodo garsiausiose pasaulio arenose, kol tuo tarpu Elvis Presley stengiasi grįžti į didžiąją sceną, tačiau jam sutrukdo skyrybų su jaunąją žmona Priscilla procesas.

 

Tais pačiais metais gimsta Billie Joe Armstrong, dabar žinomas kaip pagrindinis pankroko grupės Green Day vokalistas (įdomu tai, kad tais pačiais metais gimė ir grupės būgnininkas Tre Cool) bei būsima Spice Girls grupės narė Geraldine Halliwell. Be to, pasaulis visiškai nenutuokia, kad šiais metais Deborah ir Marshall šeimoje gimęs Marshall Bruce Mathers III po dviejų dešimtmečių taps vienu žinomiausių pasaulyje reperiu, mums geriau pažįstamu Eminem sceniniu slapyvardžiu.

 

1972-aisias pasaulį nustebina David Bowie pristatytas penktasis studijinis albumas, su kuriuo kartu gimsta ir jo alter ego personažas Ziggy Stardust. Šis kontraversiškas personažas netrunka užkariauti muzikos gerbėjų širdis, o pats albumas iki šiol yra laikomas vienas geriausių albumų per visą muzikos istoriją.

 

 

 

 

Be to, šiais metais susiformuoja dar tada dar beveik niekam negirdėta muzikos grupė ABBA.  Keturi draugai, Agnetha, Björn, Benny ir Anni-Frid, įrašinėja pirmąjį savo albumą „Ring Ring“ ir pamažu pradeda svajoti apie pasirodymą Eurovizijos dainų konkurso scenoje…

 

 

 

 

 

Įdomu, kokia daina 1972-aisiais buvo klausomiausia? Ją galite išgirsti čia:

Tags:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

%d bloggers like this: