Laiko mašina arba #throwbackthursday

Naujienos

Laiko mašina arba #throwbackthursday

Posted On2018 kovo 29 0

Šią savaitę nusikelkime į… 1979-uosius, kai radijo stotyse skamba ABBA „Chiquitita“, Donna Summer „Hot Stuff“, Michael Jackson penktasis solinis albumas „Off the Wall“ bei Queen singlas „Don’t Stop Me Now“.

Tai metai, kai palydovas Voyager 1 pasiekia Jupiterį ir pasaulis išvysta pirmąsias šios planetos nuotraukas, o tuo tarpu Žemėje disco muzika užkariauja muzikos topus. Taip pat dėl vidinių grupės nesutarimų Joe Perry oficialiai palieka Aerosmith, o Pink Floyd išleidžia legendinį savo albumą „The Wall“. Beje, dar beveik niekam nežinomi U2 įrašo pirmąjį muzikos įrašą „U2-3“, o Elton John tampa pirmuoju vakarų pop muzikos atlikėju koncertavusiu Sovietų Sąjungoje. Šiais metais ir vėl įvyksta didžiausias pasaulyje dainų konkursas – Eurovizija, tik pirmą kartą jis rengiamas už Europos ribų – Izraelyje. Nenuostabu, kad konkursą laimi šeimininkai su daina „Hallelujah“.

 

 

1979-aisiais Kate Bush tampa pirmąją atlikėja, pasirodymo metu naudojusia belaidį mikrofoną, kuris leidžia vienu metu ne tik dainuoti, bet ir šokti. Belaidis mikrofonas atveria naujas galimybės pasirodymams ir tampa nepakeičiamu iki šių dienų.

 

 

 

Įdomu, kokia daina 1979-aisiais buvo klausiamiausia? Ją galite išgirsti čia:

 

 

Tags:
%d bloggers like this: