MAN-GO „Tikėti meile“

Muzika , Naujienos

MAN-GO „Tikėti meile“

Kai liepos 6-ąją amžiną meilę mylimajam prisiekė grupės „MAN-GO“ narė Gabija, kolektyve neliko netekėjusių merginų. Šia proga šeimas sukūrusios Rima, Justė bei Gabija pristato naują dainą „Tikėti meile“ ir praneša apie rudenį planuojamus paskutinius 20-mečio koncertus.

„Tai išgyvena kiekvienas iš mūsų. Visi turime širdyse randų. Daugelis prarado tikėjimą meile, nors kažkada manė, kad ji – amžina. Daugelis iš mūsų išgyveno nusivylimą, kai kova už meilę atrodė beprasmė, kai širdys tiesiog pavargo. Bet jeigu nustojote ja tikėti, vadinasi, tai nebuvo meilė,“ – įsitikinusios grupės merginos.

„MAN-GO“ narės atvirauja, kad su naujosios dainos „Tikėti meile“ teksto autoriumi dalinosi mintimis, pojūčiais, ką kiekvienai iš jų reiškia jausmai, partnerystė, šeima: „Nors mūsų patirtys skirtingos, vieningai sutarėme, kad kartais pačios sau pavydime realybės. Svajos apie kino filmuose ar romanuose aprašytą meilę audrina vaizduotę, tačiau tai, kas yra tikra, vyksta čia ir dabar tarp dviejų mylinčių širdžių, pasiryžusių kartu pasitikti visus gyvenimo džiaugsmus ir negandas.“

Naujasis kūrinys „Tikėti meile“ tampa ir simboliniu atskaitos tašku rudenį planuojamam grupės atsisveikinimui su jubiliejine 20-mečio programa. Sulaukusios gerbėjų prašymų apsilankyti su koncertais ir mažesniuose miestuose, merginos 2 valandų trukmės pasirodymus surengs net septyniose skirtingose scenose. Taip pat Lietuvos publikai ruošiama dovana – kelios naujos dainos, papildysiančios auksinę grupės hitų kolekciją.

Priminsime, kad pirmasis „MAN-GO“ 20-mečio koncertas įvyko Klaipėdoje 2018-ųjų metų spalį. Renginys, į kurį susirinko per 6 000 fanų, tapo vienu įspūdingiausių grupės koncertų per visą jos gyvavimo istoriją. Šių metų pavasarį ši šventinė programa buvo pristatyta ir kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

Jubiliejinės programos koncertų ciklą „MAN-GO“ užbaigs 2020 m. sausio 4 d. Klaipėdoje, Žvejų rūmuose. Prie šio paskutinio pasirodymo prisijungs ir pirmojo grupės sąstato narė Viktorija. Dainininkė sako iki šiol sulaukianti gerbėjų, nepatekusių į pirmąjį „MAN-GO“ šou uostamiestyje, žinučių: „Norime padovanoti klaipėdiečiams dar vieną ir, sykiu, paskutinę galimybę išgirsti ir pamatyti tai, dėl ko praėjusių metų rudenį vykusio pasirodymo metu atrodė, jog ims ir pakils Klaipėdos arenos stogas.“

Atsisveikinimo su 20-mečio jubiliejine programa koncertai vyks: spalio 24 d. – Radviliškyje, spalio 25 d. – Gargžduose, spalio 26 d. – Kretingoje, lapkričio 7 d. – Kėdainiuose, lapkričio 22 d. – Ukmergėje, lapkričio 23 d. – Kaune, 2020 m. sausio 4 d. – Klaipėdoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

%d bloggers like this: