Mūsų Draugai

Reikia tepalų? Mūsų draugas Jums padės

NESTE, MOBIL, MPM OIL, NORTH SEA LUBRICANTS alyva ir tepalai - sužinok, kuris tepalas tinka tavo automobiliui. Parenkame ir konsultuojame nemokamai.

Mūsų draugai iš Klaipėdos

Klaipėdos krašto radijo stotis „Radijogama“ – Klaipėda, 99 FM Informacija Klaipėdos krašto ir Vakarų Lietuvos klausytojams: žinios, naujienos ...

Žinios - Naujienų portalas

JP.lt - naujausios žinios, politika, verslas, sportas, pramogos, orai, horoskopai, TV programa, piliečių nuomonės ir komentarai, nuotraukos ir video.

Mūsų grožiu rūpinasi

Barzdaskučių salonas – „Alex Barber Shop“.

Maistas į namus, biurą ir ne tik!

Užsisakykite maisto iš Nr1 PICA į savo namus, biurą ar išsinešti. Greitas maisto pristatymas, maisto atsiėmimas tiesiai iš restorano.

Gal kavos???

Kavalierius kavinė su puikiu interjeru ir šviežiai skrudinta kava.

Nepriklausomas Biržų krašto laikraštis

Šiaurės rytai - visos Biržų krašto ir šiaurės Lietuvos naujienos.

Sveikatingumo ir kovos menų klubas

Kovinio sporto, kovos menų užsiėmimai, treniruotės Panevėžyje.

Kupiškio krašto laikraštis

Naujienos bei aktualijos iš Kupiškio krašto.

Yerbamate matė arbata

Mūsų įmonė skiria visas pajėgas į aptarnavimo kokybę, greitį ir kokybiškus bei natūralius produktus.

Maisto papildai, vitaminai

Aptarnaujame sporto prekių parduotuvių tinklus ir pavienius klientus, sporto klubus, tiekiame prekes didmenininkams.

Sporto klubas Energy Gym

400 m² klubas „Energy Gym“ kviečia Jus sportuoti

Mylime medieną

Mažosios architektūros statyba: lauko terasos, pavėsinės, stoginės, sandėliukai. Vidaus ir lauko dailylentės. Terasinės lentos. Pristatymas visoje Lietuvoje.

WEB Dizaino Sprendimai

Unikalaus dizaino internetinių puslapių kūrimas ir priežiūra. Elektroninių parduotuvių kūrimas ir administravimas. Parinksime Jūsų verslui geriausią sprendimą.

Renginių organizavimo agentūra

TIGRIS - ilgiausiai Lietuvoje veikianti renginių ir koncertų organizavimo įmonė!

Kas mes ir ką mes darome

Mes gaminame lipdukus, laikrodžius, šviesdėžes ir kitą reklaminę atributiką. Kuriame ir išpildome reklaminius sprendimus ant automobilių, marškinėlių, darbo rūbų, tentų, stendų ir kitų paviršių.

Vestuvių fotografai!

Mums tikrai rūpi įamžinti spalvingą Jūsų vestuvių pasaulį, kad jis ir po daugelio metų primintų pačią nuostabiausią dieną Jūsų gyvenime.

Budinti tarnyba visą parą

Apsaugos sistemų projektavimas, įrengimas, priežiūra.

UAB "Asuma" susikūrė 1992 metais

Superkame kviečius, žirnius, pupas.

Skubi veterinarinė pagalba visą parą

Mūsų klinikoje Jūsų augintinių laukia naujausia moderni diagnostinė įranga, nuolat tobulinantis savo žinias Lietuvoje ir užsienyje rengiamuose seminaruose personalas.

Panevėžio muzikinis teatras

Panevėžio muzikinis teatras įkurtas 1993 m. ir yra neatsiejama miesto kultūros dalis. Čia vyksta ne tik muzikiniai spektakliai, bet ir įvairių Lietuvos bei užsienio atlikėjų pasirodymai.

Panevėžio centrinis turgus

Turgus - geriausias ekonomikos barometras. Čia greičiausiai reaguojama į kainas, infliaciją, rinkos pokyčius.

Švara be rūpesčių

UAB ,,BALTIC SWAN” teikia visų rūšių skalbimo, cheminio valymo, pūkų ir plunksnų, kilimų, baldų valymo, dažymo , atlieka audinių minkštinimo ir apdirbimo paslaugas.

Pica į namus!

Pica į namus - nelik alkanas ir užsisakyk dabar!!!

Kūrybinės dirbtuvėlės jūsų šventei

Balionų, šventinės atributikos, karnavalinių aksesuarų, dekoracijų, rankų darbo atvirukų, suvenyrų, dovanų pakavimo krautuvėlė.

Taxify - Keliauk kelių mygtukų paspaudimu

Mes sujungiame keleivius su geriausiais vairuotojais ir geriausiomis kainomis. Darome viską, jog Jūsų kelionės su Taxify būtų pačios patogiausios ir greičiausios.

Sporto klubas išrankiausiems klientams

Itin erdvi treniruoklių salė su aukščiausios kokybės itališka "Panatta" įranga. Ypač plataus spektro kardio Pininfarino treniruoklių zona.

Tropikų saulė, sveikatos ir grožio studija

Savo klientams siūlome sveikatingumo procedūras atliekamas pačiais moderniausiais aparatais ir aukščiausios kokybės kosmetika.

Daugiafunkcinis aukščiausios kategorijos kultūros centras

Utenos kultūros centras – moderni, tautines ir vietos tradicijas puoselėjanti, profesionalaus meno sklaidą, laisvalaikį ir pramogas organizuojanti, bendruomenės kultūrinius poreikius tenkinanti meninio ugdymo įstaiga.

Jūsų nekilnojamo turto firma

Nėra neparduodamų objektų, yra tik neteisinga kaina ar prasta reklama.

Fejerverkai pristatomi nemokamai

Siūlome platų fejerverkų pasirinkimą geriausiomis kainomis. Išskirtinė kokybė už prieinamą kainą.

Prancūziška desertinė kavinė Red Velvet

Tai visada šviežia ir aromatinga kava, mūsų gamybos desertai ir tortai, kuriuos gaminame naudodami tik natūralius ingredientus ir pridėdami meilės 🙂 Tai vieta paminėti gimtadienius ir kitas šeimos, kolektyvo ar draugų šventes.

Graži šypsena visiems

“Baltijos implantologijos centras” – tai profesionalų komanda iš visų Lietuvos geriausių klinikų, besirūpinanti Jūsų šypsena. Mes suteikiame kvalifikuotą odontologinę pagalbą, terapijos, endodontijos, dantų protezavimo, implantavimo, ortodontijos, higienos, vaikų odontologijos srityse.

Gyvenimo magija!

L'OCCITANE kviečia užsukti ir atrasti atsakingo prekės ženklo natūralius, autentiškus, išskirtinius odos priežiūros produktus ir aromatus, kurie perteikia Provanso tradicijas bei patirtį. Mes gyvename tikromis istorijomis, stebuklingu Provanso kraštu, žmonėmis ir Viduržemio jūros gyvenimo magija...

Accanto - Išskirtinio dizaino baldai ir interjero detalės

Išskirtinio dizaino baldai ir interjero detalės

Internetinėje parduotuvėje – accanto.lt Jūsų taip pat laukia baldų parduotuvės – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje.

Husband and Wife Cleaning Services Ltd – Anglijoje įsikūrusi valymo paslaugų įmonė

Husband and Wife Cleaning Services Ltd

Anglijoje įsikūrusi valymo paslaugų įmonė kuri nuolat auga ir plečia savo kolektyvą. Pagrindinė įmonės veikla – privačių gyvenamųjų namų ir įstaigų, kavinių ir kitų objektų valymas.

„Vizija Optika“ yra vienas didžiausių optikos salonų tinklų

VIZIJA OPTIKA

Vienas didžiausių optikos salonų tinklų Kuris jau daugiau nei 20 metų rūpinasi, kad matytumėte geriau.

EVADINAMIKA – platus autodalių pasirinkimas Biržuose.

EVADINAMIKA

platus autodalių pasirinkimas Biržuose.

CAKE2TAKE - išskirtinai skanūs pyragai ir tortai, platus užkandėlių, bandelių, sausainių asortimentas, priimami individualūs užsakymai.

CAKE2TAKE

Išskirtinai skanūs pyragai ir tortai, platus užkandėlių, bandelių, sausainių asortimentas, priimami individualūs užsakymai.

AUKŠTAITIJOS NAUJIENŲ PORTALAS

Aukštaitijos internetinė naujienų agentūra (AINA) - informacija apie Panevėžį, Biržus, Kupiškį, Pasvalį, Rokiškį, Anykščius, Uteną, svarbiausius šalies politikos įvykius, verslo bei kitas naujienas.

PASVALIO RAJONO LAIKRAŠTIS

Per 60 metų „Darbas“ garbingai išsaugojo žmogiškumo kodą. Pasaulis keičiasi, neišvengiamai keisi ir šis laikraštis, tačiau tikiu, kad ir koks bebūtų pasaulis antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais visada bus „Darbas“ pasakojantis dideles mažų žmonių istorijas.