PIKASO „Jeigu meilė pasibels“

Muzika , Naujienos

PIKASO „Jeigu meilė pasibels“

„Jeigu meilė pasibels“ – tai naujausia daina, kurią „Pikaso“ pristato artėjant jubiliejiniams 20-mečio koncertams. Įdomių sąskambių ir nuotaikų muzikoje ieškanti grupė šįkart bendradarbiavo su Lietuvoje žinomu kompozitoriumi Andriumi Borisevičiumi.

„Mūsų repertuare yra tokios klausytojų pamėgtos baladės, kaip „Europos vidury“ ar „Sudie“, tad tikimės, kad gerbėjų simpatijų sulauks ir naujasis lyriškas kūrinys. Jo priedainyje skamba paprasti, visiems mylintiems žmonėms suprantami žodžiai, kai kartais pritrūksta drąsos garsiai pasakyti tai, ką jauti: „Jeigu meilė pasibels į tavo širdį – įsileisk ją ir brangink“. Meilė – nebyli, bet ji viską jaučia, viską girdi…“ – sakė „Pikaso“ vaikinai.

Optimistiškai nusiteikę grupės nariai įsitikinę, kad bet kurioje gyvenimo situacijoje viskas priklauso nuo požiūrio: „Vieniems ruduo – niūrūs lietūs, nesibaigiantys vėjai ir žvarbios dienos. Mums šis metų laikas asocijuojasi su jaukiais vakarais, margaspalviais krintančių lapų kilimais ir mylimiausius žmones sušildančiais jausmais“.

Artimiausias savaites grupė skirs įspūdingai 20-mečio koncertų šventinei programai ir dėlios paskutinius pasiruošimo štrichus. Atlikėjai prisipažįsta, kad susidūrė su iššūkiu, atrinkdami geriausius visų laikų „Pikaso“ auksinius hitus ir naujausius kūrinius: „Suskaičiavome, kad, norint atlikti visas gerbėjų pamėgtas dainas, mūsų aštuoni šventiniai koncertai turėtų tęstis mažiausiai po penkias valandas. Todėl šiuo metu kuriami dainų miksai. Siekiame geriausio rezultato – jubiliejiniai pasirodymai bus nepakartojami,“ – kalbėjo „Pikaso“ nariai.

„Pikaso“ 20-mečio koncertų turas startuoja spalio 18-ąją Šilutėje, spalio 19 d. vaikinai koncertuos Šiauliuose, spalio 20 dieną – Panevėžyje, spalio 25 d. – Alytuje, lapkričio 8 d. – Kaune, lapkričio 9 d. – Jonavoje, lapkričio 14 d. – Marijampolėje, lapkričio 17 d. – Mažeikiuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

%d bloggers like this: